V preprave je prvoradé aby bola posádka v bezpečí, o to sa starajú naši šoféri ktorí sú vždy oddýchnutý a dobrej nálade, spoľahlivosť šoférov je prvoradá a preto ponúkame iba vyškolených šoférov.

Sme zameraný na prepravu opatrovateliek a sezónnych zákazníkov, nerobí nám problém odvoz na letiská, rôzne podujatia atd…

Preprava je veľmi citlivá a dôležitá v udržaní a získaní klientov. Naším klientom ponúkame prepravu v nových autách s maximálnym komfortom a priestorom. V prípade 5miestneho osobného automobilu prepravujeme maximálne 3 klientov plus šofér , aby bol dodržaný maximálny komfort a priestor pre pasažierov. Momentálne prepravujeme v SKODA Superb a náš vozový park budeme rozširovať.

Pri príchode šoféra na Vami zadanú adresu sa už o nič nestaráte. Náš šofér Vám bezpečne náloži a zabezpečí pred poškodením batožinu. Pri príchode na dohodnuté miesto šofér vykladá batožinu.

Počas celej jazdy máte k dispozícii časopisy.

Akonáhle sadnete do auta spoločnosti IM Transline je každý pasažier poistený v prípade nehody do 30 000 €.

V prípade iných služieb informácii a cenovej ponuky náš neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom v sekcii kontakt.